Evropë SQEvropë.Portal SQ

Britania e Madhe dhe SHBA-ja vendosin sanksione ndaj shtatë rusëve për shkak të Navalnit

Britania e Madhe dje vendosi sanksione ndaj shtatë oficerëve të Shërbimit Federal të Sigurisë Ruse (FSB), të cilët supozohet se janë përfshirë në incidentin me helmimin e liderit të opozitës Aleksej Navalnit, kumtoi MPJ-ja britanike në listën e azhurnuar të sanksioneve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle