Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Britania do të ngrijë pronën e 386 deputetëve të Dumës ruse

- Britania e Madhe paralajmëroi ngrirje të pronës dhe ndalesë për udhëtim të 386 deputetëve të Dumës ruse të cilët votuan për pavarësi të dy rajoneve në Ukrainën lindore.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle