Botë SQBotë.Portal SQ

Breton: Niveli rekord i inflacionit në botë për herë të parë që nga fillimi i shekullit

Rritja e inflacionit është globale dhe ka arritur nivel rekord që nga fillimi i shekullit të 21, paralajmëroi eurokomisari i BE-së për tregun e brendshëm Tieri  Breton në një intervistë për televizionin francez LCI.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle