0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Brekzit: Gjatë hyrjes së evropianëve në Mbretërinë e Bashkuar pasaportë e detyrueshme

Prej sot letërnjoftimi tashmë nuk vlen për hyrje në Mbretërinë e Bashkuar, e cila në të ardhmen do të kërkojë nga qytetarët evropianë dhe zviceranë t’i tregojnë pasaportat e veta, që është një nga pasojat e fundit të Brekzitit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle