0_Sport,Portal SQSport SQTë Tjera SQ

Brejdi pas 40 ditësh “pension” njofton kthimin në terren

Kampioni i shtatëfishtë në Ligën NFL dhe lojtari më i mirë në historinë e futbollit amerikan Tom Brejdi ka vendosur që ta vazhdojë karrierën dhe ka paralajmëruar se nga sezoni i ardhshëm përsëri do ta bart fanellën e Tampa Bej.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle