0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Bregu lindor i SHBA-së po përgatitet për stuhi të fuqishme të borës, mijëra fluturime të aeroplanëve janë anuluar

- Banorët e shteteve federale amerikane Nju- Jork dhe Nju-  Ingland janë zgjuar nga stuhia e fuqishme e erës nga drejtimi verilindor, e cila solli të ftohtin dhe rreth 60 centimetra borë në një prej stuhive më të rënda të borës gjatë kohës së fundit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle