0_Magazinë.Portal SQMagazinë SQSkena SQ

Brajan Adams në spital për shkak të koronavirusit

Rok këngëtari kanadez, Brajan Adams kumtoi se ndodhet në Itali dhe po shkon në spital, pasi që për herë të dytë për më pak se një muaj ishte pozitiv në testin për Kovid-19.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle