0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQMKD-AL SQ

BP: Denari dhe sistemi financiar janë stabil, nuk priten ndikime më të theksuara nga konflikti ruso- ukrainas

Denari është stabil, po ashtu edhe sistemi financiar është stabil dhe i gatshëm për t'iu përgjigjur sfidave që do të dalin nga konflikti ruso-ukrainas, thonë nga Komisioni për Stabilitet Financiar të Bankës Popullore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle