0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQMakedonija.Slajder SQ

Bota me restrikcione për udhëtimin nga RAJ për shkak të llojit të ri të Kovid-19, OBSH thotë se është vendim i përshpejtuar

Vendet evropiane dhe aziatike sot kanë përkeqësuar kufizimet për udhëtime, prej se në Republikën e Afrikës së Jugut (RAJ) u zbulua lloji i ri i Kovid-19 me numrin më të madh të mutacioneve deri më tani, por ende nuk dihet nëse është më e rrezikshme sesa llojet e mëhershme.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle