0_Sport,Portal SQSport SQ

Borusia e Dortmundit më shumë javë pa sulmuesin Haland

Sulmuesi i Borusia Dortmundit, Erling Haland do të pauzojë “më shumë javë” për shkak të lëndimit dhe mungesa e tij është lajm i keq për klubin që për momentin është në vendin e dytë në Bundesligë me një pikë pas liderit, Bajernit të Munihut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle