Evropë SQEvropë.Portal SQ

Borrell prej nesër për vizitë në Ukrainë

Përfaqësuesi i Lartë i BE-së për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Zhosep Borrell do të jetë në Ukrainë nga 4 deri më 6 janar në suaza të tensioneve në rritje me Rusinë, paralajmëroi shërbimi i tij për shtyp.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle