0_Maqedoni.Portal SQBotë.Portal SQShoqëri SQ

Borrell është optimist për negociatat për programin bërthamor të Iranit

Ministri i Punëve të Jashtme i BE-së, Zhozep Borrell sot shprehu shpresë se diplomatët evropianë dhe iranianë do të takohen së shpejti në përpjekje për t'i ringjallur negociatat bërthamore, por refuzoi t'i konfirmojë raportet se takimi do të mbahet të enjten në Bruksel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle