Botë SQBotë.Portal SQ

Borrell bëri thirrje për lirimin e menjëhershëm të presidentit të Guinesë

Përfaqësuesi i Lartë i BE -së për Punët e Jashtme dhe Sigurinë Zhosep Borrell i dënoi përpjekjet për grusht shtet në Guinea dhe i bëri thirrje ushtrisë të lirojë menjëherë presidentin Alfa Konde.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle