0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Borrel: Samiti në Pragë është tentim për krijimin e rendit të ri pa Rusinë

Liderët e 44 vendeve sot nga Samiti i parë i Bashkësisë politike evropiane (BPE) në Pragë do të dërgojnë sinjal të qartë se Rusia është e izoluar dhe do të përpiqet të krijojë rend të ri pa Moskën, deklaroi shefi i diplomacisë së BE-së, Zhozep Borrell.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle