Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Borrel: Rruga drejt BE-së do të thotë që Kosova dhe Serbia t’i tejkalojnë dallimet

Përfaqësuesi i lartë i BE-së për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Zhozep Borrel sot në Bërdo në Kranjë deklaroi se Kosova dhe Serbia duhet ta vazhdojnë dialogun dhe “t’i lënë anash dallimet”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle