Ballkan SQBallkan.portal SQ

Borisov nuk do të jetë nën hetim për shkaktim të panikut për shkak të vaksinave

- Prokuroria e Sofjes nuk do të ngre hetim kundër ish kryeministrit dhe liderit të GERB, Bojko Borisov, pas akuzave nga Stojçe Kacarov derisa ai ishte ministër i përkohshëm i Shëndetësisë së Bullgarisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle