Ballkan SQBallkan.portal SQ

Borisov: Kandidati i GERB-it për president të Bullgarisë është i mirënjohur

Lideri i GERB-it dhe ish kryeministër i Bullgarisë, Bojko Borisov ka komentuar zgjedhjet e ardhshme presidenciale në vend gjatë kohës së vizitës së tij në qytetin Provadija, i njohur si burim i kripës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle