Evropë SQEvropë.Portal SQ

Boris Xhonsoni e prezantoi paketën e sanksioneve “të ashpra” kundër Rusisë

Kryeministri britanik Boris Xhonsoni e prezantoi paketën e sanksioneve "të ashpra" kundër Rusisë, që synojnë bankat, anëtarët e rrethit të ngushtë të presidentit Vladimir Putinit dhe rusët jashtëzakonisht të pasur me pronë në Britani të Madhe. Vendet perëndimore e koordinojnë vendosjen e sanksioneve të ashpra kundër Rusisë për shkak të pushtimit mbi Ukrainë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle