Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Boris Xhonson u ka shkruar letër emocionuese fëmijëve ukrainas: “Nuk jeni vetëm”

Kryeministri britanik Boris Xhonson u ka shkruar një letër fëmijëve ukrainas, duke theksuar se ata janë shembull për të tjerët dhe se Britania e Madhe nuk do t'i harrojë asnjëherë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle