Evropë SQEvropë.Portal SQ

Boris Xhonson do t’i vizitojë Finlandën dhe Suedinë

- Kryeministri britanik Boris Xhonson do t'i vizitojë Finlandën dhe Suedinë, njoftoi Dauning strit, përderisa vendet nordike po mendojnë për anëtarësim në NATO pasi Rusia e sulmoi Ukrainën.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle