Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Boris Bekeri përballet me dënim me burg deri në shtatë vjet

Tenistit legjendar gjerman Boris Beker (54) sot në Londër i filloi procesi gjyqësor për mashtrim gjatë falimentimit, për çka mund të përballet me dënim me burg deri në shtatë vjet. Në më shumë se 20 pika të aktakuzës, gjyqësori britanik e akuzon Bekerin për përpjekje për të fshehur para dhe sende të tjera me vlerë në procedurat e falimentimit, duke përfshirë trofe tenisi, si dhe fshehjen e posedimit të pasurive të paluajtshme.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle