0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Borell i bëri thirrje Putinit të mos i njohë Donjeckun dhe Luganskun

Shefi i diplomacisë së BE-së, Zhozep Borell i bëri thirrje presidentit rus Vlladimir Putin të mos i njohë republikat e ashtuquajtura Donjeck dhe Lugansk, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle