0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Boreli në Nju-Jork organizoi darkë për liderët e Ballkanit Perëndimor

- Përfaqësuesi i lartë për Politikë të Jashtme dhe Siguri të BE-së, Jozep Borel organizoi darkë joformale me liderët e Ballkanit Perëndimor më margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të KB-së, në të cilën ishte biseduar për situatën në rajon dhe marrëdhëniet BE-Ballkani Perëndimor, si dhe përgatitjet për samitin BE-Ballkani Perëndimor në fillim të tetorit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle