0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Boreli bëri thirrje për ndërprerje urgjente të dhunës në veri të Kosovës

- Shefi i diplomacisë evropiane, Zhozep Borel sot bëri thirrje për ndërprerje urgjente të dhunës dhe për hapat e njëanshëm në veri të Kosovës, informuan mediat serbe.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle