Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Borel: Vetëm dialogu nën ndërmjetësimin e BE-së është zgjidhje për Serbinë dhe Kosovën

Vendet anëtare të BE-së biseduan për situatën në Ballkanin Perëndimor në nivel të ministrave të jashtëm, përsëritën se vetëm dialogu nën ndërmjetësimin e BE-së është zgjidhje, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle