0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Borel: Situata në Afganistan është katastrofë për besimin ndaj Perëndimit

Shefi i diplomacisë evropiane Josep Borel sot ka deklaruar se ajo që po ndodhë në Afganistan është katastrofë për popullin afgan, vlerat evropiane, besimin në Perëndim dhe zhvillimin e marrëdhënieve ndërkombëtare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle