Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Borel: Serbia të vazhdojë të punojë në sundimin e së drejtës dhe dialogun me Prishtinën

Me rastin e hapjes së Klasterit 4 në negociatat e Serbisë me BE-në, përfaqësuesi i lartë i BE-së për Politikë të jashtme dhe Siguri Zhozel Boreli deklaroi se është me rëndësi që Beogradi të vazhdojë të punojë në sundimin e së drejtës, harmonizim me politikën e jashtme dhe të sigurisë dhe dialogun me Prishtinën, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle