0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Borel: Një vend po bllokon mbarë procesin e zgjerimit, BE-ja doemos ta përfshijë Ballkanin Perëndimor në “botën e saj”

Sot nuk është një ditë e mirë, sepse duhej ta kishim filluar procesin qasës me dy vende, por nuk mundemi, sepse një shtet po bllokon të gjithë procesin e zgjerimit, deklaroi sot në Bruksel përfaqësuesi i lartë i BE-së për Punë të Jashtme dhe Siguri, Zhosep Borel para fillimit të Samitit të BE-së për Ballkanin Perëndimor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle