0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Borel: BE-ja t’i aktivizojë forcat ushtarake për reagim të shpejtë

Tërheqja kaotike e Perëndimit nga Afganistani  me siguri do të jetë nxitje për përpjekjet e Bashkimit Evropian të zhvillojë mbrojtje të saj të përbashkët, deklaroi sot përfaqësuesi i lartë i BE-së për politikë të jashtme dhe siguri Zhosep Borel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle