0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Borel: BE-ja tani më në fund sillet si një aktor gjeopolitik

 Përfaqësuesi i lartë i BE-së për Politikë të Jashtme dhe Siguri Zhozep Boreli sot në Firence vlerësoi se Unioni sot përfundimisht vepron si një aktor gjeopolitik, duke e përdorë gjuhën e forcës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle