0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Borë me intensitet të dobët në Krushevë, Zheleznec dhe Presekë

Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet pa pengesa në disa vende nëpër rrugë të lagështa. Të reshura të borës me intensitet të dobët do të ketë në Krushevë, Zheleznec dhe në qafën malore Presekë, informoi LAMM në raportin e sontëm për gjendjen e rrugëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle