0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Bomgartner do t’i prezantojë Programin dhe prioritetet e presidencës franceze me Këshillin e BE-së

- Programi dhe prioritetet e presidencës franceze me Këshillin e Bashkimit Evropian sot në konferencë për media do t'i prezantojë ambasadori francez në vend, Siril Bomgartner.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle