Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Bolsonaro hospitalizohet për shkak të dhimbjeve në stomak

Presidenti brazilian, Zhair Bolsonaro mbrëmë është pranuar në spital për shkak të dhimbjeve në stomak dhe menjëherë kanë filluar analizat në mënyrë që të konstatohet nëse nevojitet operacion, deklaroi mjeku i shefit të shtetit, Antonio Luis Masedo.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle