0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShkup SQ

Bojan Hristovski u emërua ushtrues detyre drejtor i NP “Parkingu i qytetit”

Bojan Hristovski është emëruar u.d drejtor i NP “Parkingu i qytetit”. Është magjistër i shkencave në Fakultetin e Sigurisë, në Universitetin “Shën. Klimenti i Ohrit”, dhe ka kaluar disa trajnime ndërkombëtare në profesionin e tij, njoftuan nga Qyteti i Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle