0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Bodrume të vërshuara, derdhje e ujërave të zeza dhe rrugë të dëmtuara nga moti i lig i mbrëmshëm në Kavadar

Vërshime në bodrume dhe hapësira përdhese në rreth njëzet shtëpi, ujëra të zeza të derdhura nga shahtet, drunj të rrëzuar dhe rrugë të dëmtuara, është bilanci nga moti i lig i mbrëmshëm në Kavadar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle