0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQPolitikë SQShoqëri SQ

Boçvarski: Tani është koha përmes investimeve kapitale direkt të ndihmohen kompanitë

Tragjedi e madhe është ajo që ndodhi në Tetovë dhe pres që shteti përmes institucioneve të sistemit të konfirmojë saktësisht se çfarë ka ndodhur, të bashkohemi, e jo të kemi mosmarrëveshje politike në atë temë, deklaroi për "Utrinski brifing”, ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Blagoj Boçvarski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle