0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Boçvarski: Spekulime janë informacionet për largimin tim nga funksioni

Ministri i Transportit dhe Lidhjeve Blagoj Boçvarski thotë se janë spekulime  informacionet për largimin e tij nga funksioni i ministrit dhe për rikonstruimin e kabinetit qeveritar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle