0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Boçvarski: Realizimi i investimeve kapitale në pjesën e transportit dhe lidhjeve do të jetë rreth 91 për qind

Realizimi i investimeve kapitale në resorin e transportit dhe lidhjeve pres të jetë mbi 90 për qind, në fakt rreth 91 për qind, porositi sot ministri i Transportit dhe Lidhjeve Bllagoj Boçvarski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle