0_Maqedoni.Portal SQEkonomi SQSektori civil SQShoqëri SQ

Boçvarski: Punimet në Korridorin 8 do të fillojnë këtë vit, vijon përzgjedhja e konsulentit

Ndërtimi dhe përfundimi i akseve të autostradave Tetovë-Gostivar, Gostivar-Kërçovë dhe Trebenishtë-Strugë-Qafë Thanë ndodhen në planet e kësaj Qeverie dhe në të punohet me përkushtim, tha ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski duke u përgjigjur në pyetjet e gazetarëve pas vizitës së tij në Gostivar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle