0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Boçvarski: Përgjegjësi do të ketë, hetimi është në vijim

Ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Blagoj Boçvarski thotë se përgjegjësi për aksidentin me autobus duhet të ketë dhe do të ketë, kudo që është bërë lëshimi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle