0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Boçvarski nesër në Sofje do të nënshkruaj memorandum për ndërtimin e Korridorit 8

Ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski do të qëndrojë për vizitë pune në Sofje ku do të nënshkruaj memorandum për bashkëpunim trilateral për zhvillimin e infrastrukturës e qëndrueshme rrugore dhe hekurudhore në Korridorin 8. Nënshkrues të memorandumit përveç maqedonia e Veriut janë edhe Bullgaria edhe Shqipëria.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle