Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQLajme nga komunat SQ

Boçvarski: Në vitin 2022 në pranverë do t’i mbyllim të gjitha çështjet nga infrastruktura rrugore në rajonin lindor

– Rrugët eksprese Shtip-Radovish dhe Shtip – Koçan ndërtohen me dinamikë jashtëzakonisht të mirë, tha sot ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Ballgoj Boçvarski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle