0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Boçvarski në Tetovë në inspektim të projektit “Lidhje me rrugë lokale”

Ministri i Transportit dhe Lidhjeve Bllagoj Boçvarski sot do të realizojë vizitë pune në Komunën e Tetovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle