0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Boçvarski në takim me Martin Uikers, i dërguar i posaçëm për tregti nga Britania e Madhe

Ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski u takua me të dërguarin e posaçëm për tregti të Britanisë së Madhe për Ballkanin Perëndimor, Martin Uikers.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle