0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Boçvarski në Sofje do të nënshkruajë memorandum për përfundimin e Korridorit hekurudhor 8

- Ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski sot do të qëndrojë për vizitë pune në Sofje ku do të nënshkruajë marrëveshje trepalëshe ndërmjet Maqedonisë së Veriut, Bullgarisë dhe Shqipërisë për përfundimin e Korridorit hekurudhor 8.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle