0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Boçvarski në inspektim të ndërtimit të fazës së dytë të rrugës ekspres Shtip-Radovish

Ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski dhe drejtori i NP për rrugë shtetërore Ejup Rustemi sot do të kryejnë inspektim në ndërtimin e fazës së dytë të rrugës ekspres Shtip-Radovish, në gjatësi prej 16,9 kilometrave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle