0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Boçvarski – Millkov: I kemi konfirmuar qëndrimet për përfundim të Korridorit hekurudhor 8

Zhvillimi i infrastrukturës dhe ndërlidhjes rajonale ishte fokus tema e takimit dypalësh të ministrit të Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçavrski dhe ministrit të Punëve të Jashtme të Republikës së Bullgarisë, Nikollai Milkov, që u mbajt sot në Shkup në kuadër të forumit ekonomik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle