0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Boçvarski: Jemi të gatshëm për debat për ligjin për ndërtimet pa leje

- Ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski sot deklaroi se është i gatshëm për debat për ligjin për përcaktimin e statusit juridik të objekteve të ndërtuara pa leje kudo dhe në çdo nivel, ndërsa para së gjithash, me deputetët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle