0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLajme nga komunat SQ

Boçvarski: I tejkaluam problemet, intensivisht po ndërtohet rruga e shpejtë Gradsko-Prilep

– Rruga e shpejtë Gradsko – Prilep është prioritet për Qeverinë dhe ka rëndësi të madhe ekonomike dhe sociale për të gjithë rajonin, deklaroi ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski i cili me drejtorin e ndërmarrjes për Rrugë Shtetërore, Ejup Rustemi sot kreu mbikëqyrje të punëve në seksionin Drenovë – Farish.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle