Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQ

Boçvarski dhe Rustemi e vizituan gjithë trasenë e aksit rrugor Kërçovë – Ohër

Ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski, së bashku me drejtorin e rrugëve shtetërore, Rustemi, sot i kanë inspektuar aktivitetet ndërtimore të autostradës Kërçovë-Ohër. Vizitën ata e shfrytëzuan për të bërë një xhiro në të gjithë trasenë dhe për t'u njohur me aktivitetet ndërtimore për ndërtimin e kësaj autostrade, kumtoi Ministria e Transportit dhe Lidhjeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle